בית ספר בר אילן כפר סבא
  www.barilan.ys.ksedu.co.il
בית ספר בר אילן כפר סבא
יום ב', ג’ בניסן תשע”ח
דף הבית דבר המנהל מרחבי כיתות גלריית תמונות למידה בחרום חדר מורים יצירת קשר
הורים וילדים יקרים! בואו להכיר את בית החינוך וחזונו במפגש שיתקיים אי"ה ביום ראשון כ"ד טבת 22.1.2017 בבית החינוך בין השעות 17.00-19.00 במעמד הנהלת בית החינוך, רב בית החינוך, יועצת, צוות מחנכי כתות א' ונציגות הורים. בתוכנית: 17.00-18.00 : לילדי הגנים פעילות בכיתות (יש להגיע עם קלמר מאובזר) להורים מפגש עם צוות בית החינוך. 18:00-19:00 : תאטרון בובות הורים וילדים. מחנכות א' מנהל בית החינוך בוכניק בנימין
קרא עוד...
לכבוד ראש עיריית כפר סבאמר יהודה בן חמו, א.נ. בשם אבי, מר דוד בגון, מנהלו הראשון של בית ספר בר אילן , ובשם כל בני המשפחה המורחבת, הרשה לי להודות לך מקרב לב, על השתתפותך בטכס בבית ספר בר-אילן, השבוע. מרשים, מפתיע ומחמם לב, לראות ראש עיר, שמתחבר ברמה הרגשית והחינוכית להיסטוריה שלנו ולתלמידינו. בדבריך החמים, ביחס החם והמכבד שלך לאבינו , ייצגת נאמנה את דור הבנים המכבדים והמנציחים את דור ההורים-המייסדים. בטוחני, שיחס זה שלך, משליך על עבודתך בכל התחומים, וכי העשייה שלך בעיר כפר סבא מונעת מאהבת אדם, עם ומולדת. תבורך. תודה רבה, בברכה נאמנה,בשם משפחת בגון המורחבת, שוש ליסון (בגון).
קרא עוד...
לכבוד מר בנימין בוחניק, מנהל בית ספר ממ"ד בר אילן. א.נ. בשם אבי, מר דוד בגון, מנהלו הראשון של בית ספר בר אילן , ובשם כל בני המשפחה המורחבת, הרשה לי להודות לך מקרב לב, על ייזום וארגון הטכס בבית ספר בר-אילן, השבוע. מורגשת הפעילות החינוכית והלימודית שערכתם, אתה, ההנהלה וצוות המורים , כדי להכיר לתלמידים את מורשת בית הספר שלהם. בדבריך החמים, ביחס החם והמכבד שלך לאבינו , ייצגת נאמנה את דור הבנים המכבדים והמנציחים את דור ההורים-המייסדים. בטוחני כי החוויה שהענקנו, יחד, לתלמידים, תיזכר על ידם.ניכר כי העשייה החינוכית שלך מונעת מאהבת אדם, עם ומולדת. תבורך. אנא, מסור תודות לכל צוות ההנהלה, המורים וועד ההורים. תודה רבה, בברכה נאמנה,בשם משפחת בגון המורחבת, שוש ליסון (בגון).
קרא עוד...
חמ"ד של דמות
תחומי דעת
אירועים וטקסים
מידע להורים
הנהגת ההורים
מועצת תלמידים
סל תרבות וטיולים
למידה בשעת חירום
חיים ברשת- גלישה בטוחה
שעורי בית